Najpopularniejsi producenci rekuperatorów

Najpopularniejsi producenci rekuperatorów

Odpowiedni rekuperator to podstawa sukcesu

Rekuperacja to obecnie jedno z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań w systemach wentylacyjnych. Będąc przed instalacją tego systemu, warto zapoznać się z najpopularniejszymi częściami, które wchodzą w jego skład. Właśnie nim i jego producentom poświęciliśmy dzisiejszy artykuł. Zachęcamy do lektury.

 

Cena rekuperatora – do najniższych nie należy, ale warto ponieść ten koszt

Cena rekuperatora wiele osób odstrasza od zastosowania tego rozwiązania. Nie będziemy ukrywać, że nie należy do najniższych, jednak zalety tego rozwiązania przemawiają za tym, aby dać szansę wentylacji, dzięki której rekuperacja pozwoli w przyszłości zaoszczędzić.

Właśnie duże oszczędności na ogrzewaniu powinny zachęcić tych, którzy są sceptycznie nastawieni do tego rozwiązania. Warto podkreślić, że nie tylko one. Kolejnymi zaletami, które powinni wziąć pod uwagę są:

  • możliwość filtrowania powietrza nawet przy zamkniętych oknach;
  • możliwość oczyszczania powietrza z bakterii, grzybów i wirusów.

 

Jedno z urządzeń godne uwagi

Jednym z urządzeń, które w wielu rankingach znajduje się na czołowych miejscach jest urządzenie oczyszczająco – jonizujące firmy Aeris. Jest to zaawansowany technologicznie system powietrza, które jest nawiewane do wentylacji mechanicznej. Wspomniany rekuperator skutecznie pozbywa się z domu zanieczyszczeń – nie tylko bakterii czy wirusów, ale również kurzu. Warto również podkreślić, że urządzenie pozwala na to, aby czyste były również kanały wentylacyjne.

 

Rekuperator CosmoVENT – najwyższa jakość w dobrej cenie

Ci, którzy chcą obniżyć koszty wentylacji z rekuperacją, powinni zwrócić uwagę na propozycję CosmoVENT. Urządzenia tej firmy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć nowoczesny system wentylacyjny w przystępnej cenie. Ten kompaktowy rekuperator doskonale sprawdzi się w sklepach, biurach, domach jednorodzinnych i wielu innych budynkach.

 

Rekuperator Zehnder – doskonała wentylacja z rekuperacją zapewniona

Kolejnym wartym rozważenia rozwiązaniem jest rekuperator Zehnder. Wspomniany system dystrybucji powietrza zapewnia komfortowy klimat wewnątrz pomieszczeń budynku, w którym został zamontowany. Zobacz więcej na https://www.broetje.pl/

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *